top of page

KİŞİSEL GELİŞİM 

EĞİTİMLERİ

kurek.jpg
ROWERMIND

RowerMind deniz küreği çekerek zihni eğiten ve zihin-beden bağı aracılığıyla sinir sistemini güçlendiren kişisel gelişim eğitimleri sunar. Derin rahatlama, mindfulness, odak güçlendirme, ekip uyumu ve başka bir çok beceriyi kürek çekerken geliştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için: www.RowerMind.com.  

taş Dengeleme
MINDFULNESS / BİLİNÇLİ FARKINDALIK

Yargısız ve şefkatle şimdi ve burada olmak. Yorgun zihnimizi dinlendirmeyi öğrenmek. Bu eğitim farkındalığın temel taşlarını tanıtır ve temel pratiklerini sunar. Farkındalığın faydalarına ve günlük hayatta kullanımına da değineceğimiz bu eğitimle zihninizle yeni bir ilişki kurmanın ilk adımını atacaksınız.  

Doğadaki İnsan Yürüyüş
BEDEN ve ZİHİN 
HAREKET VE DOKUNUŞLA RAHATLAMA

Bu eğitim beden zihin ilişkisi üzerine kurulmuştur. Hareket ve dokunuşla zihnimize açılan kapıyı beraber aralayalım.  Günlük hayatta kullanabileceğiniz  pratik bilgileri  deneyimleyerek öğrenin. 

Güneşe Uzanan
PSİKOLOJİK SAĞLIK / ESNEK DAYANIKLILIK

Psikolojik sağlığımızı arttırmanın ve uluslararası literatürde "resiliency" olarak geçen esnek dayanıklılığımızı geliştirmenin çok basit yolları var. Bu pratik odaklı eğitimde sinir sistemimizin nasıl çalıştığını öğrenecek ve zorluklarla başa çıkma kapasitenizi arttıracaksınız. 

Doğadaki Mutlu Aile
İLİŞKİSEL SAĞLIK 

İlişkilerimizin ömrümüzün uzunluğundan hayat kalitemize bir çok şeyi belirlediğini biliyor muydunuz? Peki sağlıklı ilişki nedir? İlişkilerimizi nasıl güçlendirebiliriz? Bu eğitimde romantik, aile ve arkadaş ilişkilerimizde kullanabileceğimiz pratik bilgilerin üzerinden geçeceğiz. 

Dağlar Gölle Buluştu
DERİN RAHATLAMA

Günlük hayatın koşturmacasında en son ne zaman derinlemesine rahatladınız? Bu eğitim size sinir sistemini tanıtacak ve hem zihninizi hem de bedeninizi derinlemesine rahatlatma teknikleri öğretecek. Rahatlamaya vakit bulamayanlar ya da 'ben rahatlayamıyorum' diyenlere tavsiye ederiz. 

kedi uyku
UYKUYA GEÇİŞ

Uykuya geçiş süreci hem yetişkinler, hem de çocuklar için zor olabiliyor. Bütün gün aktif kalan zihine şimdi uyu komutu işlemeyebiliyor. Ama uykuya geçiş sürecini desteklemek ve daha kaliteli bir uyku sürmek mümkün. Bu eğitimde uykuya geçişi kolaylaştıracak beceriler kazanacaksınız. 

Sunduğum kişisel gelişim eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi almak ve grubunuza özel verilecek bir eğitimin tarihi belirlemek için iletişime geçin.

bottom of page