ESNEK DAYANIKLILIK

Hiçbirimiz hayata kullanma kılavuzuyla gelmiyoruz. Zihin nasıl işler, duyguların görevi nedir, davranışlar nasıl şekillenir... yaşadıkça ve kısmen öğreniyoruz. 

Hayat... Zorluklarından geçip, mücadele ettiğimiz. Sihrine kapılıp, doya doya yaşadığımız da hayat. Her yaşantı zihnimizde ve bedenimizde izini bırakıyor. Bu izler psikolojik sağlığın temellerini oluşturuyor.

 

Esnek dayanıklılık bir kavramdan çok daha fazla. 

 

Yaşanılan değişik zorluklar sinir sistemimizde izini bırakır; psikolojik sağlığımızı tehdit eder. 

 

Sinir sistemimiz hayatımız boyunca değişik yüklerin altında kalır. Bu yükler biriktikçe, psikolojik sağlığımızı olumsuz yönde etkiler. Halbuki hayatla mücadeleden hayatı yaşamaya geçmenin en temel ilkesi 

İçecek Kupa ve bir Laptop

İnternet Üzerinden

Bodrum'da

Verdiğim danışmanlık hizmetleriyle ilgili  bilgi almak için

lütfen benimle iletişime geçin.

Çift ve İlişki Danışmanlığı

“I'm a testimonial. Click me to edit and add text that says something nice about you and your services. Click me to edit and add text that says something nice about you and your services.”

Samantha Jones, Project Manager

Binlerce kilometrelik  bir yolculuk bile

 tek bir adımla başlar.

GELİN SIRADAKİ ADIMI BERABER ATALIM. 

Uzman Psikolog ve Eğitmen 

Somatik Deneyimleme ile Travma Çözümleme

Mindfulness ve Kaygı Yönetimi

gizemtoska.com

0532 687 57 77

Libre Baskerville

Lato Light

İlişkilerimiz psikolojik sağlığın çok önemli yapı taşlarındandır. Ne var ki ilişkilerimizde tıkandığımız ve desteğe ihtiyacımız olduğu zamanlar olur. İster 

türkçe baloncuk.png

Danışmanlık ve eğitimlerimde geçen önemli kavramlar

Mindfulness

Somatic experiencing

Mind-Bo

Coherence

Regulation

Flow

Culture

Adjustment

Coping

Deep relaxation

Hypnosis

Meditation

Guided Imagery

Integration

Breath work

Uyku Hikayeleri

Çok güzel üniversitelerde, çok değerli hocalardan eğitimler aldım. Dereceyle mezun oldum. Doktoramı yurt dışında yaptım ve uzun yıllar yurt dışında psikolog ve eğitmen olarak çalıştım. Kariyerim boyunca eğitimler alarak uzmanlığımı yetişkinlerde stres yönetimi, endişe bozuklukları, travma iyileştirme, ve kültürel adaptasyon süreci üzerine geliştirdim. 14 yıllık tecrübemle size destek olmak, gücünüzü keşfetmenize yardımcı olmak, hayat kalitenizi arttıracak beceriler geliştirmenize destek vermek için buradayım. 

Gizlilik İlkesi

18 yaş ve üstü danışanlar için hayatı tehdit eden bir durum olması dışında görüşmelerimiz gizlilik ilkesi altında korunmaktadır. İnternet üzerinden verilen servislerde de aynı ilkeler geçerlidir.

Elektronik iletişim güvenli olmayabilir. Elektronik olarak haberleşirken özel ya da detaylı bilgi paylaşmamanızı tavsiye ederim. 

İçecek Kupa ve bir Laptop

İnternet Üzerinden

Bodrum'da

Verdiğim danışmanlık hizmetleriyle ilgili  bilgi almak için

lütfen benimle iletişime geçin.